Wpisz szukane słowo lub frazę i kliknij "szukaj".

O niepowtarzalności każdego ogrodu decyduje miejsce, dobór roślin i ich rozplanowanie oraz woda i otaczający krajobraz, a także architektura budowli. Magia ogrodu to jego przemijanie, zmienność w czasie, a zarazem długie, wielowiekowe trwanie. Według założenia i woli człowieka może być skansenem, w którym przez stulecia utrzymywane są rośliny w jednakowej, niezmienionej formie dzięki niestrudzonej pracy ogrodników.

Lotos-Garden Architektura Krajobrazu to firma, świadcząca usługi projektowe i wykonawcze w zakresie kształtowania zieleni. Główną projektantką jest absolwentka Wrocławskiej Akademii Rolniczej, na kierunku Architektura Krajobrazu.

Dzięki naszym pomysłom, wyobraźni, wiedzy i doświadczeniu każdy tworzony przez nas ogród nabierze charakteru. Wykonujemy samodzielne projekty oraz projekty, które są podstawą do realizacji. W projektowaniu staramy się, aby aranżowana przez nas przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia. Promujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie architektury krajobrazu oraz wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały .